Producent odzieży i sprzętu turystycznego - marka Regatta na mocy właśnie podpisanych umów o współpracy - została nowym partnerem Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego!

Sklepy Regatta dołączają do firm honorujących kartę członkowską PTTK z aktualnie opłaconą składką. Dzięki temu wszyscy członkowie PTTK oraz kadra PTTK po zalogowaniu się na stronie sklepu i założeniu konta będzie mogła skorzystać z atrakcyjnych rabatów aż 35%!! :)

Odzież tego brytyjskiego producenta zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju, a firma coraz aktywniej włącza się  również w organizacje sportowych czy turystycznych wydarzeń w Polsce. Regatta jest również partnerem Tatrzańskiego Parku Narodowego, WOPRu oraz GOPRu.

Zapraszamy na stronę https://regatta.pl/, a przede wszystkim zachęcamy do wejścia w szeregi członków PTTK. Zapisać się może każdy w najbliższym oddziale PTTK na terenie całego kraju.

Pełną listę rabatów dla członków PTTK oraz o tym jakie korzyści uzyskują posiadacze naszej legitymacji znajdziecie tutaj:  pttk.pl/zycie/rabaty . Na stronie znajdziecie również wskazówki jak zostać członkiem PTTK.

Więcej informacji dla członków PTTK o tym jak korzystać z rabatów udzielanych przez Regatta na zdjęciach oraz po zalogowaniu się na stronach internetowych sklepu.

Ulotka

Ponadto jesteśmy partnerami ostrowskich kart:

i Gminy Przygodzice